Bluehost

Własną stronę internetową może mieć dzisiaj każdy, żeby jednak spełniała ona swoją rolę, potrzebny jest dobry hosting. Dobry, czyli jaki? Oczywiście dopasowany do indywidualnych potrzeb, niezbyt drogi i przede wszystkim niezawodny. Czy Bluehost spełnia te warunki i jakie ma opinie Klientów? Czy warto?

O Firmie Bluehost:

Bluehost to prawdziwy weteran branży hostingowej, obecny na rynku od 1996 roku. Cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród użytkowników platformy WordPress – Bluehost obsługuje ponad dwa miliony stron internetowych na całym świecie.

Ceny w Bluehost

Popularność Bluehost w dużym stopniu wynika z atrakcyjnych stawek. Najtańszy pakiet kosztuje miesięcznie 3,95$, ale trzeba się liczyć z pewnymi ograniczeniami – pojemność konta to 50 MB, pojemność skrzynki e-mail nie może przekroczyć 100 MB, subdomen może być maksymalnie 25. Przy braku limitów miesięczna opłata za konto wzrasta do 5,95$.

>>> Kliknij tutaj i sprawdź aktualne promocję w Bluehost <<<

Za hosting można płacić polskimi kartami debetowymi/kredytowymi oraz PayPal-em.

Plusy

Wysoka przepustowość serwera
Bluehost zapewnia niemal idealny uptime – średnia z ostatnich dwunastu miesięcy to 99.98 procent.
Czas ładowania strony
Bardzo obiecująco wygląda także krótki czas ładowania strony – średnia to 552ms, dzięki czemu wyraźnie wzrastają szanse na dobre pozycjonowanie w Google.
Bezpieczeństwo
Bluehost gwarantuje wysoki poziom zabezpieczenia danych, zapewnia specjalne narzędzia do walki ze spamem i oferuje mnóstwo praktycznych aplikacji, dzięki którym można uatrakcyjnić swoją stronę.

Plusy

Obsługa klienta
Obsługa klienta nie jest najmocniejszą stroną tego dostawcy i na pomoc czeka się dość długo
Przeniesienie strony
Nie ma też co liczyć na to, że przeniesienie strony na serwery Bluehost odbędzie się za darmo – większość firm nie nalicza za migrację serwisu ani grosza, tutaj trzeba zapłacić aż 149.99$.

Moja opinia o Bluehost – czy warto?

Do prowadzenia bloga czy standardowej witryny firmowej w zupełności wystarczy – w tym zakresie Bluehost zapewnia wszystkie niezbędne funkcje oraz łatwy w obsłudze panel sterowania. Dodatkowym atutem jest niska cena, lokalizacja serwerów w USA i płatność Paypalem/kartami.

Kliknij tutaj i Sprawdź promocję w Bluehost
4.2/5 - (4 votes)

Najpopularniejszy wybór w 2023 roku:

  • Dobry stosunek jakości do ceny
  • Nr 1 w rankingu
  • Spora ilość narzędzi
4.2/5 - (4 votes)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*