dhosting

Dhosting.pl

Dhosting jest jednym z najlepszych usługodawców w zakresie hostingów stron internetowych. Firma ta ma wieloletni staż w tym zakresie, dlatego oferowane usługi stoją na bardzo wysokim poziomie. Ponadto wszystkie serwery przeznaczone do hostowania stron cechują się najlepszymi na rynku parametrami, co również ma wpływ na ogólną jakość obsługi. dHosting zajmuje wysokie miejsce w rankingu najlepszych hostingów na stronie głównej.

Odbierz 10 zł zniżki na Dhosting

Oferta hostingowa Dhosting

Wydajność serwera
Jednostka została zbudowana na bazie 1 Ghz procesora i 2 GB RAM, co zapewnia odpowiednią moc obliczeniową do tego, aby hostowane strony działały niezwykle sprawnie. Ponadto wszystkie dane spoczywają na dysku SSD o pojemności 50 GB.
Stały abonament
To, co zasługuje na szczególną uwagę to fakt, że opłata abonamentowa w ramach korzystania z usług jest stała i wynosi 240 zł rocznie.
Obsługa i dodatkowe benefity
bezpłatny adres IP, transfer bez limitu i nielimitowaną liczbę kont e-mail. Ponadto w cenie tej zawiera się również instalacja certyfikatu SSL, czy stała, całodobowa i całotygodniowa opieka administratorów hostingu.
Płacisz gdy korzystasz
Jeżeli opisane zasoby są dla Ciebie nie wystarczające, możesz zdecydować się na zlecenie usługi analizy potrzeb. Ma ona na celu określenie najlepszej, możliwej konfiguracji hostingu do planowanych przez Ciebie zastosowań. Pamiętaj jednak, że zarówno analiza, jak i dodatkowe zasoby kosztują, ale płacisz jedynie za to, co aktualnie wykorzystujesz.

Zamów Dhosting i otrzymaj rabat!

Plusy

Stała cena
Niektóre osoby do wad mogą zaliczyć cenę. 240 zł, zwłaszcza w przypadku startującego biznesu to dość duża suma. Jednak biorąc pod uwagę ogromne możliwości, pełną elastyczność i dopasowanie do potrzeb – wada ta staje się zaletą.
Hosting 'w chmurze'
Wspomniane możliwości w tym przypadku już w podstawowym pakiecie są duże, ale jeśli zdecydujesz się na powiększenie go – stajesz się posiadaczem idealnie skrojonego na miarę serwera WWW, który wspiera wszystkie najnowocześniejsze technologie i jest kompleksowo zabezpieczony.

Minusy

Wydajność
Przy większym wykorzystaniu zasobów serwera wydajność obniża się, przez co jesteśmy zmuszeni skorzystać z uruchomienia usługi w chmurze.

Opinie klientów Dhosting

„Po 14-dniowym teście zdecydowałem się wykupić usługę i nie żałuję. Bardzo dobrze działa w każdym momencie” – Janek

„Dobry, profesjonalny hosting. Mam duży portal, który jest odwiedzany przez 10 tysięcy osób dziennie i wszystko działa płynnie” – Jacek

Hosting w firmie dhosting to idealna propozycja dla osób, które szukają zaawansowanego i bezkompromisowego serwera na swoją stronę internetową. Oferta firmy zawiera w zasadzie jedną propozycję, jednak może być ona indywidualnie dostosowana do potrzeb, co sprawia, że jedna usługa może być zupełnie inaczej skonfigurowana w dwóch, różnych przypadkach.

Odbierz 10 zł zniżki na Dhosting

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w komentarzach poniżej.

3.8/5 - (53 votes)

Najpopularniejszy wybór w 2024 roku:

  • Dobry stosunek jakości do ceny
  • Nr 1 w rankingu
  • Spora ilość narzędzi
3.8/5 - (53 votes)

9 Komentarze

  1. Cześć! Myślę,że można śmiało korzystać z ofert hostingowych dhosting.pl. Wszystko dobrze działa, nie mam osobiście żadnych problemów. Wykupiłem abonament roczny za 200 zł,więc cena uważam odpowiednia.

  2. Jestem zadowolony z usług firmy dhosting. Mają świetne ceny, a do tego nie nigdy nie martwię się, że coś przestanie działać. W razie problemów odpowiadają bardzo szybko. Moja opinia na temat dhosting jak najbardziej pozytywna.

    • Chodzi o to, że wykupujesz pewne zasoby serwera i automatyczne skalowanie zasobów jest wydajnym rozwiązaniem w chwili gdy na twojej stronie jest duży ruch wszystko będzie płynne. Jest to nowoczesny sposób jaki proponuje dhosting na rozładowanie ruchu w sieci.

  3. Bardzo dobry hosting, mogę polecić każdemu ich usługi. Nigdy nie miałem żadnych problemów z witryną, a wszystkie usługi dodatkowe jak SSL, który jest teraz niezbędny, załatwiają tanio i szybko.

  4. Przeszedłem z firmy na z po podwyżce o 100% ceny (sic!). Dane mi przenieśli sami w tym całą zawartość poczty mailowej, więc obyło się bez strat 🙂 Polecam

  5. Nie polecam dHosting , ponieważ obsługa poczty email jest u nich na wyjątkowo niedopracowanym poziomie. Maile giną , nie wychodzą , filtry nie działają. IMAP też jest porażką ( może nawet największą) . Często zdarzają się przerwy w dostępie do strony .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*