Hosting HEKKO

Hekko to jedna z największych polskich firm hostingowych. Swoją działalność rozpoczęła w 2007 roku. Zajmuje się obsługą ponad kilkudziesięciu tysięcy domen! Jej przewodnim celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług, popartej zastosowaniem serwerów o potężnej mocy obliczeniowej produkcji międzynarodowych firm jak IBM czy Supermicro. Hosting Hekko stale rozwija swoją ofertę promocyjną, oferując coroczne zniżki za korzystanie z ich usług oraz możliwość współpracy.

Sprawdź promocje i hosting w Hekko

Oferta hostingowa Hekko

Liczne promocje i niskie ceny
Korzystając z ofert hostingowych firmy Hekko możecie obecnie liczyć na 80% zniżki na wszystkie pakiety hostingowe. Hekko oferuje pakiet startowy już od złotówki miesięcznie!  Najtańszy plan oferuje 3 GB przestrzeni dyskowej oraz 30 GB transferu.
Obsługa klienta i benefity
Od firmy możecie liczyć na support 24/7 oraz nielimitowaną liczbę skrzynek mailowych, ilości baz danych MySQL, ochronę antyspamową oraz antywirusową.
Mozliwości
Serwer Hekko wyświetla statystki odwiedzin Webalizer i AWStats oraz oferuje nielimitowaną ilość obsługiwanych stron WWW i subdomen.

Sprawdź promocje i hosting w Hekko

Plusy

Przepustowość serwera
Hekko gwarantuje swoim klientom stabilność i bezpieczeństwo podczas korzystania ze swoich serwerów.
Niskie ceny i coroczne zniżki!
Firmę wyróżnia wyjątkowa konkurencyjność cenowa w stosunku do innych hostingów. Stale oferują różnego rodzaju promocje i ułatwienia dla swoich klientów. Im dłużej korzystasz z hostingu Hekko, tym większy rabat możesz utrzymać!

Minusy

Brak zniżki na rejestrację domeny
Wadą hostingu Hekko, może być brak promocyjnych cen przy rejestracji domeny. Jednak w momencie przedłużania usługi wychodzimy na tym lepiej, niż w podczas korzystania z innych hostingów jak np. home.pl

Opinie klientów Hekko

Opinie Klientów o Hekko znalezione na forach dyskusyjnych:

Korzystam z usług firmy Hekko od 5 lat i nie zdarzyły mi się jakiekolwiek problemy z hostingiem a odpowiedzi na zapytania techniczne dostaje w miare szybko. Na tą chwilę zabieram do przedłuzenia umowy. – Leila

Polecam firmę Hekko. Jestem ich klientem od dobrych paru lat. Wszystko dobrze funkcjonuje. Jeśli chodzi o support, nigdy nie było z nim problemu. – Mariusz

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii o Hekko w komentarzach poniżej.

Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach.

Sprawdź promocje i hosting w Hekko

Chcesz dowiedzieć się więcej o Hekko? Obejrzyj poradnik na YouTube:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*