Hosting HEKKO

Aktualizacja: Hekko zmieniło się w Cyberfolks – przeczytaj naszą recenzje o cyberfolks tutaj.

Hekko to jedna z największych polskich firm hostingowych. Swoją działalność rozpoczęła w 2007 roku. Zajmuje się obsługą ponad kilkudziesięciu tysięcy domen! Jej przewodnim celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług, popartej zastosowaniem serwerów o potężnej mocy obliczeniowej produkcji międzynarodowych firm jak IBM czy Supermicro. Hosting Hekko stale rozwija swoją ofertę promocyjną, oferując coroczne zniżki za korzystanie z ich usług oraz możliwość współpracy.

Oferta hostingowa Hekko

Liczne promocje i niskie ceny
Korzystając z ofert hostingowych firmy Hekko możecie obecnie liczyć na 80% zniżki na wszystkie pakiety hostingowe. Hekko oferuje pakiet startowy już od złotówki miesięcznie!  Najtańszy plan oferuje 3 GB przestrzeni dyskowej oraz 30 GB transferu.
Obsługa klienta i benefity
Od firmy możecie liczyć na support 24/7 oraz nielimitowaną liczbę skrzynek mailowych, ilości baz danych MySQL, ochronę antyspamową oraz antywirusową.
Mozliwości
Serwer Hekko wyświetla statystki odwiedzin Webalizer i AWStats oraz oferuje nielimitowaną ilość obsługiwanych stron WWW i subdomen.

Sprawdź promocje na hostingi

Plusy

Przepustowość serwera
Hekko gwarantuje swoim klientom stabilność i bezpieczeństwo podczas korzystania ze swoich serwerów.
Niskie ceny i coroczne zniżki!
Firmę wyróżnia wyjątkowa konkurencyjność cenowa w stosunku do innych hostingów. Stale oferują różnego rodzaju promocje i ułatwienia dla swoich klientów. Im dłużej korzystasz z hostingu Hekko, tym większy rabat możesz utrzymać!

Minusy

Brak zniżki na rejestrację domeny
Wadą hostingu Hekko, może być brak promocyjnych cen przy rejestracji domeny. Jednak w momencie przedłużania usługi wychodzimy na tym lepiej, niż w podczas korzystania z innych hostingów jak np. home.pl

Opinie klientów Hekko

Opinie Klientów o Hekko znalezione na forach dyskusyjnych:

Korzystam z usług firmy Hekko od 5 lat i nie zdarzyły mi się jakiekolwiek problemy z hostingiem a odpowiedzi na zapytania techniczne dostaje w miare szybko. Na tą chwilę zabieram do przedłuzenia umowy. – Leila

Polecam firmę Hekko. Jestem ich klientem od dobrych paru lat. Wszystko dobrze funkcjonuje. Jeśli chodzi o support, nigdy nie było z nim problemu. – Mariusz

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii o Hekko w komentarzach poniżej.

Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach.

Sprawdź promocje na hostingi

Chcesz dowiedzieć się więcej o Hekko? Obejrzyj poradnik na YouTube:

4/5 - (12 votes)

Najpopularniejszy wybór w 2024 roku:

  • Dobry stosunek jakości do ceny
  • Nr 1 w rankingu
  • Spora ilość narzędzi
4/5 - (12 votes)

3 Komentarze

  1. Stanowczo nie polecamy firmy Hekko.pl. Odkąd odkupili serwery od Biznes Host, równają w dół. Nie pracują 24h, jak powinien pracować sprawny hosting. Po godzinach, czyli po 18:00 już nikt nie odbierze telefonów, a potrafią przez kilka godzin w ogóle nie odpowiadać. Skrzynka do pozostawiania wiadomości nie działa, czyli nie można pozostawić wiadomości, żeby ktoś oddzwonił. W panelu klienta jest miejsce do pozostawienia wiadomości online, ale często nawet nie przychodzi potwierdzenie, że pozostawiło się wiadomość. Jest wiele innych firm hostingowych działających bardziej profesjonalnie. Hekko.pl nawet nie potrafi ustawić powiadomień przez sms’y tak jak to robią niektóre bardziej sprawne firmy hostingowe. W Hekko.pl możesz się narazić na awarie skrzynek pocztowych i swoich serwisów i nikt się tobą nie zajmie przez godziny. To niepoważna firma.

  2. Z przykrością stwierdzam, po chyba 10-ciu latach korzystania z ich usług, że niestety nie przedłużę już swojego abonamentu w Hekko. Za wyjątkiem cen, wszystko równa w dół, natomiast ceny ostro pną się w górę. Od czasu połączenia w H88, ta tendencja znacznie się nasiliła. Kiedyś wybrałem ich pon. to firma z mojego miasta (Gdynia) i faktycznie ich support był rewelacyjny – aktualnie ma się to nijak do poziomu choćby z przed 5-7 lat.

  3. Nie polecam korzystania z usług. W przypadku wystąpienia jakiegoś problemu np z odbieraniem poczty ( brak wiadomości na serwerze) problem rozwiązywany przez ponad tydzień. W sytuacji włamania na pocztę, brak reakcji i pomocy ze strony hekko. ZERO wsparcia technicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*