Hosting KRU

W dzisiejszych czasach, by dotrzeć do potencjalnego odbiorcy naszych usług czy też produktów, trzeba przede wszystkim zapewnić nieprzerwany i trafny kontakt z naszym klientem. Produkty lub usługi powinny być dostępne w jak najlepszy sposób. Dlatego też idealnym narzędziem to tego celu stał się internet, który umożliwia dotacje do klientów, zainteresowanych naszą ofertą. Umieszczając naszą stronę w internecie, powinniśmy pomyśleć o wyborze hostingu na naszą stronę, by w przyszłości mieć jak najlepszy kontakt z klientami, a także zareklamować nasze usługi itp.

Wybierając hosting na naszą witrynę internetową, powinniśmy przede wszystkim pomyśleć o tym, jakie oferty mają firmy oferujące swój hosting. Opłaty za usługę hostingową mogą być różne w zależności od danego usługodawcy. Hosting to przede wszystkim miejsce, gdzie można umieścić zawartość plików swojej strony internetowej. W panelu administratora możemy również korzystać z różnych udogodnień, jakie oferują nam poszczególne firmy hostingowe. Warto więc rozejrzeć się i porównać oferty na rynku czołowych usługodawców hostingowych.

Hosting KRU – O firmie

Wśród różnych dostępnych ofert czołowych graczy usług hostingowych, ciekawą opcją jest tutaj oferta firmy KRU. Firma KRU jest popularnym usługodawca pakietu hostingowego. Jest to dosyć młoda marka, w której pracują doświadczeni ludzie. Na rynku istnieje już kilka lat. Została zaprojektowana i utworzona przez właścicieli małopolskiego operatora telekomunikacyjnego, czyli przez grupę EUROIX , która ma dosyć bogate doświadczenie w branży telekom. Firma KRU oferuje bardzo atrakcyjne ceny na rynku. Serwery tego usługodawcy są w Polsce. Natomiast domeny KRU są pozabezpieczane specjalnymi protokołami, między innymi ( Domain Name System Security Extensions ).

Hosting KRU – Oferta

Tak więc kru.pl przede wszystkim koncentruje się na dostarczeniu usług w tym przypadku hostingowych, a także na ofercie, która proponuje też utrzymanie domen. Hosting KRU to przede wszystkim wysoka jakość i atrakcyjna cena oraz bezpieczeństwo.

Firma KRU gwarantuje automatyczne instalatory. Oferuje bardzo popularne i szybkie do wdrożenia narzędzia CRM typu: Joomla, PrestaShop czy też Magento. Posiada również prosty w obsłudze panel administratora Direct Admin do zarządzania usługami przez klientów posiadających wykupiony pakiet hostingowy.

W ofercie na Hosting KRU możemy również znaleźć świetny kreator stron internetowych. Również pomoc techniczna dla klientów jest bardzo szybka i dostępna przez 24 godziny na dobę w ciągu siedmiu dni tygodnia. Kopia bezpieczeństwa danych przechowywana jest do 14 dni. Firma też wspiera technologie takie jak PHP 5.6-7.4, MySQL. Posiada zabezpieczenia typu SPF, AntySpam, DMARC, DKIM oraz certyfikat SSL.

Firma kru.pl oferująca Hosting KRU posiada w ofercie 3 oferty hostingowe. W tym oferta darmowa, dla firm oraz przygotowana pod WordPress.

Zobacz ofertę na stronie kru.pl

Plusy i minusy hostingu KRU

Zalety:

 • Bardzo atrakcyjne ceny.
 • Wsparcie techniczne 24 godziny na dobę.
 • Szybie dyski SSD.
 • Darmowy certyfikat bezpieczeństwa SSL.
 • Wsparcie dla usługi SSL.
 • 14-dniowy okres próbny.
 • Możliwość płacenia kryptowalutą.
 • Prosty i nowoczesny panel Direct Admin.

Wady:

 • Dosyć mała pojemność serwerów.

Opinie o firmie kru.pl

Opinie o firmie kru.pl oferującej Hosting KRU są pozytywne. Jednak jest ich zbyt niewiele, dlatego że marka istnieje na rynku od niedawna i ma mały staż. W sieci możemy znaleźć komentarze, które opisują, że firma ma tanie domeny, że usługi oferowane są przystępnie cenowo i podczas użytkowania ich nie ma awarii, czy też innych problemów.

Podsumowanie

Oferta firmy kru.pl najlepiej sprawdzi się dla mikro, małych, a także średnich firm. Gwarantuje świetne ceny dla Hosting KRU z automatyzacją procesów. Oferuje także wsparcie techniczne 24 godziny na dobę oraz możliwość płacenia Bitcoinem. Warto zaufać tej nowej marce na rynku.

2.4/5 - (17 votes)

Najpopularniejszy wybór w 2024 roku:

 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Nr 1 w rankingu
 • Spora ilość narzędzi
2.4/5 - (17 votes)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*