Hostinger

Sprawdź recenzję i opinie o firmie hostingowej Hostinger, która ostatnio zyskuje coraz większą popularność. W internecie znajduje się wiele pozytywnych opinii o Hostinger. Jak ma się to do faktów? Zapraszamy do sprawdzenia naszej opinii.

Hostinger to działający na skalę międzynarodową dostawca usług hostingowych z siedzibami w brazylijskim Florianópolis i litewskim Kownie, gdzie firma została założona w 2004 r. Przedsiębiorstwo początkowo działało pod nazwą Hosting Media. Oferowane obecnie usługi obejmują:

 • hosting współdzielony,
 • hosting w chmurze,
 • serwery VPS,
 • rejestrację i parkowanie domen.
Kliknij tutaj i Aktywuj kupon rabatowy w Hostinger -90%

Hosting współdzielony w Hostinger

Jeśli chodzi o hosting współdzielony, klient ma do wyboru jeden z trzech planów: single, premium i business. W ramach najprostszego planu – Single – otrzymuje do dyspozycji od Hostinger:

 • moc obliczeniową i pamięć na poziome 1x,
 • możliwość postawienia na serwerze wyłącznie jednej strony internetowej, dwóch baz danych MySQL i jednego konta pocztowego,
 • przestrzeń dyskową SSD 30 GB,
 • przepustowość 100 GB,

Rejestracja domeny jest płatna osobno.

Dzienny cennik hostingu współdzielonego.

W przypadku planu Premium można liczyć na:

 • podwojoną moc obliczeniową i pamięć hostingu,
 • rejestrację pierwszej domeny za darmo,
 • przestrzeń dyskowa 100 GB,
 • a przepustowość, liczba baz danych MySQL, stron WWW i kont pocztowych w Hostinger bez ograniczeń.

Poczwórna moc obliczeniowa i pamięć, pamięć dyskowa 200 GB i brak ograniczeń w przepustowości, liczbie baz danych MySQL, stron internetowych oraz kont pocztowych, a do tego darmowa rejestracja domeny, bezpłatny certyfikat SSL i codzienne wykonywanie kopii zapasowe – to propozycja dla osób, które zdecydują się na wykupienie hostingu współdzielonego w ramach planu business.

hostinger opinia o firmie hostingowej

Dzięki bazie wiedzy użytkownik ma dostęp do najważniejszych informacji na temat poszczególnych usług.

Niezależnie od wybranego pakietu hostingowego dostawca daje gwarancję:

 • prawidłowego działania usługi przez 99,9% czasu,
 • całodobowe wsparcie techniczne przez 365 dni w roku.

Hostinger oferuje również specjalny hosting przeznaczony dla stron zbudowanych na bazie popularnego systemu zarządzania treścią WordPress. Szybka, intuicyjna instalacja pozwala na bezproblemowe korzystanie z gwarantowanych przez niego możliwości.

Kliknij tutaj i przejdź do specjalnej strony promocyjnej w Hostinger.pl (ceny od 3.99 zł / m-c) przy zakupie na dłuższy okres – zniżka zostanie automatycznie aktywowana.

Hosting w chmurze w Hostinger

Znacznie większe możliwości daje hosting w chmurze, który jest dostępny w trzech planach – startup, professional i global. Nazwa może być jednak myląca, ponieważ usługa nie jest skalowalna – dostępne zasoby są sztywno przypisane do konta i można je rozszerzyć po przejściu na inny plan. Zaletą hostingu w chmurze w Hostinger są natomiast atrakcyjne promocje na start. Bez względu na wybrany plan istnieje możliwość postawienia aż 300 stron, skorzystania z zasobów izolowanych, dedykowanych adresów IP, bezpłatnego certyfikatu SSL i bezpłatnej domeny.

pakiety hostinger i ceny cloud hosting

Usługa hostingu w chmurze nie jest skalowalna – aby skorzystać z większych zasobów, należy przejść na wyższy plan.

Serwer VPS w Hostinger

Dla bardziej wymagających użytkowników Hostinger przygotował ofertę serwerów VPS, które są dostępne w ośmiu planach różniących się mocą, pamięcią, ilością miejsca na dysku, przepustowością i oczywiście ceną. W ramach tej usługi można skorzystać z dedykowanego adresu IP i pełnego dostępu do roota. Ceny serwerów VPS udostępnianych przez Hostinger zaczynają się od 14,89 zł do 149,99 zł miesięcznie w zależności od wybranego pakietu.

Hosting w Hostinger – recenzja i nasza opinia o firmie

Niewątpliwą zaletą oferty hostingu Hostinger jest jej bogactwo. Różnorodność dostępnych usług pozwala na ich dopasowanie do potrzeb, wymagań i możliwości finansowych klienta. Każdy znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Bardzo dobra wydajność, szybki czas działania i w pełni zadowalająca prędkość sprawiają, że parametry hostingu udostępniane przez Hostinger są więcej niż zadowalające.

Czytelny, szybki i prosty w obsłudze panel użytkownika, który bazuje na popularnym cPanelu, umożliwia sprawne korzystanie z zamówionych usług. Użytkownicy chwalą sobie ofertę firmy także za rozbudowane i zarazem tanie dodatki, jak kreator stron, narzędzie do optymalizacji WordPressa czy integrację z GitHub. Tym, na co można narzekać, są natomiast dość wyraźne podwyżki cen po odnowieniu hostingu w Hostinger.

panel cpanel hostinger

Hostinger oferuje hosting przeznaczony specjalnie dla stron postawionych w oparciu o CMS WordPress.

Parametry oferowanych planów hostingowych i serwerów są naprawdę dobre nawet w ramach podstawowych planów, które umożliwiają postawienie rozbudowanego i często odwiedzanego serwisu. Droższe i bardziej zaawansowane plany skutecznie zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Krótko mówiąc, hosting w Hostinger jest zdecydowanie warty polecenia, szczególnie że pomimo wysokiej jakości ceny są konkurencyjne.

Zalety:

 • dobra parametry w korzystnej cenie,
 • bogata oferta,
 • atrakcyjne ceny.

Wady:

 • znaczny wzrost cen po odnowieniu usługi,
 • brak telefonicznego wsparcia technicznego.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii o Hostinger w komentarzach.

Kliknij tutaj i Aktywuj kupon rabatowy w Hostinger -90%
4.1/5 - (30 votes)

Najpopularniejszy wybór w 2023 roku:

 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Nr 1 w rankingu
 • Spora ilość narzędzi
4.1/5 - (30 votes)

5 Komentarze

 1. Kupiłem hosting dla swojej strony internetowej i bloga w Hostinger w promocji. Wszystko sprawnie, za tą cenę mega jakość. Support odpisuje momentalnie, więc brawa za obsługę Klienta, co w przypadku firm hostingowych i serwerów jest kluczem do sukcesu. Moja opinia o hostinger jest pozytywna, więc polecam.

 2. Zastanawiam się nad hostingiem w Hostingerze, cenowo wyglądają najlepiej jeszcze z tym kuponem rabatowym. Patrzyłam na opinie w polskim i zagranicznym internecie i rzeczywiście opinie wyglądają bardzo dobrze. Zastanawia mnie tylko wsparcie za support, ale czytam, że jest w porządku. Zatem chyba się zdecyduje.

 3. Moja opinia o Hostinger jest dobra – korzystam dla swojego bloga i strona działa szybko! Serwer bez zarzutu zainstalował WordPressa auto-instalatorem, dodał SSL’a, utworzyłem pocztę na Hostingerze. Czytałem dużo opinii i recenzji i wszystko tak jak jest. Do tego bardzo dobra cena przy zakupie na 2 lata w promocji z kuponem. Wszystko OK.

 4. Sam korzystam z hostingera dla swojego bloga, chwilowo przez okres pół roku hosting był w trakcie konserwacji może z 5 minut, support w porządku. Ceny też. Czytałem sporo recenzji i opinii na temat hostingera w internecie i wszystkie są pozytywne, więc raczej godna zaufania firma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*