Hosting Hostinghouse

Hostinghouse jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek hostingowych w naszym kraju. Firma działa na rynku już od wielu lat i zdobyła zaufanie wielu stałych klientów, jednocześnie regularnie pozyskując nowych. Hosting Hostinghouse stawia przede wszystkim na sprawdzone i pewne rozwiązania, pozwalające na szybkie stworzenie i stałe utrzymywanie wydajnych struktur hostingowych. 

O firmie

Hosting Hostinghouse został założony w 2007 roku przez firmę clpik-studio.com, która w roku 2012 została częściowo przekształcona w spółkę Imaginio Sp. z o. o. Hostinghouse ma swoją siedzibę w Koszalinie i obsługuje przede wszystkim klientów z Polski. Firma oferuje trzy główne pakiety hostingowe, a ponadto umożliwia wynajem domen i stron internetowych, a także implentację certyfikatów SSL. Hosting Hostinghouse słynie również z różnego rodzaju promocji tak dla nowych, jak i stałych klientów firmy.

Oferta Hostinghouse

Główny pakiet usługowy Hostinghouse występuje w trzech wariantach. W zależności od potrzeb i preferencji klienta można wybrać pakiet:

 • Brązowy – przeznaczony przede wszystkim dla pojedynczych stron internetowych i niewielkich blogów. Umożliwia uzyskanie bezpłatnego certyfikatu SSL dla jednej domeny.
 • Srebrny – dla małych firm i sklepów, a także niewielkich portali. Pakiet ten charakteryzuje m. in. bezpłatna certyfikacja SSL, większym miesięcznym transferem oraz powierzchnią dyskową.
 • Złoty – najmocniejszy pakiet dla większych firm, dużych blogów, aplikacji i ogólnopolskich portali. Charakteryzuje go brak jakichkolwiek limitów, oprócz powierzchni dyskowej. Umożliwia również darmową rejestrację dowolnej domeny .pl.

Hostinghouse pozwala także na hosting stron internetowych na wirtualnych serwerach SSD NVMe, a także na niedrogi wynajem popularnych domen.

Zobacz ofertę na stronie hostinghouse.pl

Plusy i minusy Hostinghouse

Hosting Hostinghouse, jak każde większe przedsiębiorstwo tego typu, posiada zarówno swoje plusy, jak też i kilka wad, o których z pewnością należy wspomnieć. 

Plusy

 • Bardzo wysoka wydajność używanych serwerów
 • Spora ilość dodatkowych usług
 • Bardzo przystępne ceny
 • Doskonała pomoc techniczna
 • Duża ilość bonusów i promocji

Minusy

 • Limitowana powierzchnia dyskowa w najmocniejszym pakiecie
 • Ilość podpiętych domen w pakiecie Brązowym i Srebrnym mogłaby być większa

Opinia o firmie Hostinghouse

Do Hostinghouse o dziwo przekonałem się już po pierwszym przetestowaniu usług firmy. Za dużo niższą cenę niż u poprzedniego dostawcy (nie licząc promocji), otrzymałem dokładnie to, czego oczekiwałem. Co więcej, od początku nie miałem jeszcze żadnej awarii serwera, więc właściwie nie muszę już osobiście czuwać nad stabilnością swoich stron.

~Kamil

Podsumowanie

Hosting Hostinghouse zdobył swoją popularność w całym kraju przede wszystkim ze względu na pełen profesjonalizm pracowników i najwyższą jakość wynajmowanego sprzętu. Klienci chwalą sobie również bardzo konkurencyjne ceny oraz liczne, darmowe dodatki do konta. Między innymi ze względu na to, hosting Hostinghouse zyskuje zwolenników również poza granicami kraju.

3.9/5 - (18 votes)

Najpopularniejszy wybór w 2024 roku:

 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Nr 1 w rankingu
 • Spora ilość narzędzi
3.9/5 - (18 votes)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*