Kei.pl Hosting

kei

Kei – Opinie użytkowników w 2018 roku

Kei to firma oferująca usługi internetowe aż od 2000 roku. Tak olbrzymi staż może świadczyć nie tylko o dużym doświadczeniu, ale również ofercie, która została ściśle dopasowana do aktualnych potrzeb i wymagań rynku. Jednak, czy tak jest w rzeczywistości? W tym tekście postanowiliśmy dokonać dokładnej analizy oferty.

Jak prezentuje się oferta hostingowa Kei?

Pierwsza część oferty to 3 plany hostingowe oparte na bardzo wydajnych, skrojonych na miarę jednostkach. Najtańszy plan kosztuje jedynie 10 zł miesięcznie i oferuje 60 GB przestrzeni dyskowej, brak limitu liczby stron internetowych, brak limitu transferu, czy domenę promocyjną za złotówkę. Ponadto przed zakupem możesz przeprowadzić 14-dniowy test.

>> Kliknij tutaj i przejdź na stronę promocyjną w Kei <<

Z kolei najdroższy plan hostingowy to aż 200 GB przestrzeni dyskowej. Warto również zaznaczyć, że koszt tej usługi to zaledwie 20 zł miesięcznie. Poza brakiem limitu transferu, czy liczby stron, po wykupieniu usługi otrzymujesz również darmowy test, obsługę PHP 7.1 i SSH. Plan ten jest idealny dla osób, które potrzebują wydajnego hostingu dla dużego portalu, który będzie odwiedzany przez dużą liczbę użytkowników.

To jednak nie wszystko. Kei oferuje również 2 hostingi oparte o wydajny dysk SSD. Oba kosztują jedyne 15 zł miesięcznie, ale charakteryzują się delikatnie odmiennymi cechami. W zasadzie jedyną różnicą pomiędzy tymi planami jest ilość dostępnej przestrzeni dyskowej. Pierwszy oferuje 30 GB, a drugi 40 GB. Poza tym również są to konta bez limitu najważniejszych usług.

>> Kliknij tutaj i przejdź na stronę promocyjną w Kei <<

Wady i zalety Kei. Opinie użytkowników

Zaletą, bez wątpienia są przystępne ceny. Już za zaledwie 15 zł miesięcznie możesz stać się użytkownikiem super szybkiego hostingu SSD, który spełni wiele oczekiwań. Ponadto na uwagę zasługuje brak wszelkich limitów, dzięki czemu możesz skorzystać z oferty firmy nawet wtedy, gdy zamierzasz stworzyć bardzo rozbudowany portal.

Rażących wad nie zauważyliśmy. Oczywiście zdarzają się problemy z wydajnością, czy połączeniem, jednak nie odbiegają one częstotliwością od innych firm.

Opinie o Kei.pl:

„Bardzo dobry hosting, łatwa konfiguracja. Jak do tej pory wszystko jak najbardziej OK.” – Marcin

„Z kei.pl współpracuję od roku i jestem w pełni zadowolony. Wszystko działa płynnie, tak, jak powinno” – Jarosław

 Zapraszamy do dodawania swoich opinii o firmie Kei.pl.

Kei.pl Hosting
3.8 (75%) 4 oceny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*