Smarthost

Smarthost to polska firma, która posiada swoje serwery zlokalizowane między innymi w Częstochowie. Działa na krajowym rynku ponad 10 lat. Oferuje usługi hostingowe oparte o własne serwery i szybkie łącza o przepustowości kilku gigabajtów.

Hosting Smarthost wyróżnia się jakością usług oraz zastosowaniem sprawdzonych rozwiązań informatycznych. Hosting korzysta z programu do zarządzania usługami Cpanel 11. Na swojej stronie posiada aktualne wykresy przepustowości hostingu oraz poradniki krok po kroku dla swoich klientów.

logo-smart-host

Zalety oferty Smarthost

Smarthost oferuje 14 dniowy bezpłatny okres próbny. Możemy dowolnie zmieniać wersję PHP na serwerze oraz skorzystać z darmowego certyfikatu SSL tzw. “zielonej kłódki”. Czym wyróżnia się Smarthost na rynku:

  • Najnowsze oprogramowanie PHP 7.2, MySQL 5.6, Apache 2.5
  • 14 dni bezpłatnego okresu próbnego wszystkich hostingów
  • Możliwość samodzielnej zmiany wersji PHP
  • Własne datacenter w Polsce
  • Zabezpieczenie anty-exploitowe wykrywające złośliwe skrypty
  • HTTP/2
  • Codzienny backup danych

 

Przejdź do oferty

Opinie o Smarthost

Mimo, że firma nie jest jedną z największych w Polsce i znajduje się w TOP50, to może cieszyć się jedną z najlepszych opinii na rynku. Średnia ocen Smarthosta na WebhostingTalk to blisko 5.0! Zobacz opinie innych klientów na temat Smarthost.pl

opinie smarthost

Kilka słów o Smarthost

Firma powstała w 2003 roku, oferuje dostosowany do potrzeb każdego klienta, zautomatyzowany system hostingowy. Jest polską firmą, która zatrudnia kilkunastu pracowników na umowie o pracę. Dyski SSD Smarthosta oparte są na macierzach RAID.

Mozliwości Smarthost.pl pozwalają na obsługiwanie zarówno dużych portali jak i małych firm jednoosobowych. Umożliwia wykupienie usługi hostingu współdzielonego, VPS oraz dedykowanego serwera dla stron www.

Zamów hosting

Cennik Smarthost

cennik smarthost

Korzystałeś z usług Smarthost? Podziel się swoją opinią!

Smarthost
Oceń firmę

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*