GoDaddy

Każdy właściciel strony internetowej potrzebuje hostingu. Warto jednak pamiętać, że korzystna cena nie powinna być jedyną zaletą dostawcy, ważne są też wszystkie funkcje, z jakich będzie można korzystać. Czy GoDaddy, jako wielka, globalna marka o szerokim zakresie usług jest rzeczywiście najlepszym wyborem?

W GoDaddy zarejestrowanych jest blisko 71 milionów domen, bez wątpienia jest to więc firma o ogromnym doświadczeniu. GoDaddy zajmuje się nie tylko hostingiem współdzielonym, ale ma w swojej ofercie także usługę VPS oraz serwery dedykowane dla najbardziej wymagających klientów.

Ceny w Godaddy.com

Najtańszy hosting internetowy można mieć w GoDaddy już za 3,68 £ miesięcznie, tyle samo kosztuje hosting przystosowany do platformy WordPress. Hosting dla firm, obejmujący darmowy pakiet Office 365 oraz pulpit cPanel, można mieć za 24,59 £/mies. Najdroższe są serwery dedykowane – ceny pakietów zaczynają się od 68,87 £/mies.

Plusy

Niskie koszty
To jedna z największych zalet hostingu GoDaddy.
Nieograniczona przepustowość
GoDadyy oferuje niezwykle efektywny uptime na poziomie 99,99%!
Bazy danych
1 GB pamięci przeznaczonej na bazy danych.
Bezpłatna domena
Darmowa domena wraz z planem rocznym.
Darmowe aplikacje
Aż 125 bezpłatnych aplikacji do użytkowania.
Kreator stron www
Z GoDaddy utworzenie własnej strony www jest bardzo łatwe, bo można korzystać z wygodnych i prostych w obsłudze kreatorów witryn, nie ma też kłopotu z późniejszym instalowaniem nowych produktów.

Plusy

Autorski system zarządzania
W GoDaddy korzysta się z autorskiego panelu zarządzania, co czasem stwarza problemy – standardowe porady dotyczące obsługi np. WordPressa nie sprawdzą się.
Cpanel i dodatkowe rozszerzenia
Narzędzia takie jak cPanel są dostępne, ale trzeba za nie dodatkowo zapłacić.
Polityka treści
Często także słychać skargi na zbyt restrykcyjne podejście do generowanych treści, które niepotrzebnie traktowane są jako spam, co utrudnia prowadzenie strony.

Moja opinia o GoDaddy – czy warto?

GoDaddy jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie mają jeszcze doświadczenia w prowadzeniu własnej strony www. Godaddy to stosunkowo nowy gracz na rynku polskim, zatem czas zweryfikuje jakość usług. Zapraszamy do pisania opinii o Godaddy w komentarzach poniżej i dzielenia się informacjami.

4/5 - (5 votes)

Najpopularniejszy wybór w 2023 roku:

  • Dobry stosunek jakości do ceny
  • Nr 1 w rankingu
  • Spora ilość narzędzi
4/5 - (5 votes)

2 Komentarze

  1. A gdzie jest wymieniony taki “drobiazg” jak to, że mimo polskiej wersji strony to całe wsparcie wymaga MÓWIONEJ znajomości angielskiego?
    Nawet numery pomocy (polskie) obsługują ludzie w USA.

  2. Na pierwszą stronę hosting w godaddy jak zalazł. Idealnie mi przypadł do gustu, potrzebowałem taniego rozwiązania, które dostarczy mi podstawowe funkcje do wrzucenia strony do sieci i to właśnie otrzymałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*