Hosting Kylos

Rynek usług hostingowych w Polsce jest bardzo konkurencyjny i często ciężko zdecydować się, którą firmę wybrać. Dobrym wyborem jest całkowicie polska firma – Kylos.pl. Gwarantuje ona bardzo wysoki poziom oferowanych usług, bezpieczeństwo danych oraz świetny support, działający bardzo szybko w razie nagłych problemów, a te zdarzają się zawsze w nieodpowiednim momencie. Co więcej, wiemy o firmie Kylos?

Kilkanaście lat działalności firmy Kylos

Firma Kylos powstała w 2003 roku i była inicjatywą grupki znajomych studentów z uczelni – Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, działającego na Politechnice Łódzkiej. Początkowo doświadczenie i zaufanie klientów budowali w oparciu o centra rozmieszczone w Niemczech czy USA, co po 5 latach zaowocowało uruchomieniem własnej serwerowni w 2008 roku. Obecnie Kylos Data Center posiada całkowicie niezależną infrastrukturę serwerową, stale rozbudowywaną i gwarantującą najwyższy poziom bezpieczeństwa danych. W 2014 roku, partnerzy biznesowi, a zarazem założyciele Kylos.pl w osobach Tomasz Kacprzak, Mariusz Nowosielski oraz Damian Szewczyk, postanowili pójść o krok dalej i swoją firmę przekształcili w KYLOS spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Kylos.pl już od kilkunastu lat zapewnia niedrogi i bezpieczny hosting, czym ugruntowała swoją rynkową pozycję w kraju.

Kylos Data Center – hostingi, domeny, serwery

W ramach swoich usług Kylos Data Center oferuje wszystko to, co konkurencja działająca w tej branży. Znajdziemy tutaj hosting w aż czterech wariantach (Silver, Gold, Platinum oraz Titanum), bardzo atrakcyjne ceny domen (zarówno za zakup jak i ich przedłużenie), serwery dedykowane do wyboru na procesorach AMD lub Intel w trzech wariantach – Bronze, Silver lub Gold, certyfikaty SSL, chmury AWS czy serwery VPS.

Szeroka oferta pozwoli każdemu na znalezienie odpowiedniej usługi w zależności od jego potrzeb. Czy to do prowadzenia prywatnego bloga, strony z ofertą firmy, czy nawet do ogromnego sklepu internetowego lub firmy świadczącej zaawansowane usługi IT.

Zobacz ofertę na stronie kylos.pl

Kylos – dlaczego warto skorzystać?

Zalety:

 • atrakcyjne ceny
 • bezpieczeństwo danych
 • konkurencyjna oferta hostingowa
 • całkowicie polska firma z dużym doświadczeniem
 • bardzo dobry całodobowy support
 • bogata oferta
 • nowoczesne rozwiązania

Wady:

 • przeglądając pozostałe firmy, znajdziemy ofertę tańszą, a może i lepszymi parametrami niż te, oferowane przez firmę Kylos

Kylos – opinie klientów

Firma Kylos cieszy się bardzo dobrymi opiniami użytkowników, szczególnie zwracając uwagę na dobrą jakość usług, atrakcyjne ceny względem konkurencji oraz bardzo wysoki profesjonalizm supportu i administratorów, połączony z szybkością działania. To wszystko sprawia, że prowadzenie biznesu przy wsparciu hostingowym Kylos.pl jest bezpieczne i pozwala skupić się na zarabianiu i obsłudze klientów, a nie kontrolowaniu czy wszystko działa poprawnie. Dlatego usługi firmy Kylos.pl są tak często polecane. Z jej oferty skorzystały m.in.: Agencja Interaktywna Kamikaze czy też zajmująca się nowoczesnymi rozwiązaniami IT firma MobileMS.

Atrakcyjne ceny i dobre usługi

Gdyby chcieć podsumować łódzką firmę Kylos.pl to nie da się nie wspomnieć o ich konkurencyjnej ofercie, dobrych jakościowo usługach i przede wszystkim świetnym supporcie, wielokrotnie chwalonym w opiniach i komentarzach. Całość sprawia, że Kylos wprawdzie nie zajmuje czołowych lokat w rankingach hostingów, ale bardzo często ląduje na końcu pierwszej dziesiątki czy na początku drugiej. Co na kilkadziesiąt dostępnych w kraju firm stawia ich w roli bardzo dobrego, uznanego i sprawdzonego dostawcy usług hostingowych.

2.8/5 - (5 votes)

Najpopularniejszy wybór w 2024 roku:

 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Nr 1 w rankingu
 • Spora ilość narzędzi
2.8/5 - (5 votes)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*