Hosting ZENBOX

Polski hosting ZENBOX zajmuje się profesjonalną obsługą klientów biznesowych i firm. W czasie kilkunastoletniej działalności na rynku IT, spółka zdążyła zdobyć wielu stałych klientów, którzy chwalą sobie kompleksowe usługi firmy. Hosting ZENBOX, oprócz szeregu specjalnych abonamentów, oferuje także wynajem oraz transfer domen internetowych, implementację certyfikatów SSL, a także obsługę wydajne poczty e-email.

O firmie

Hosting ZENBOX, od kilkunastu lat działający nie tylko w Polsce, ale także za granicą, to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, założona w 2012 roku i mająca swoją główną siedzibę w Częstochowie. ZENBOX proponuje nie tylko różnego rodzaju oferty specjalne z kompleksową obsługą hostingową, ale również rozmaite usprawnienia do konta, często dodawane w ramach promocji, czy bezpłatnego bonusu.

Oferta ZENBOX

Firma proponuje trzy podstawowe rodzaje hostingu w abonemencie. Przez pierwsze 14 dni, usługi hostingu ZENBOX można przetestować bez żadnych opłat. Dodatkowo, osoby i przedsiębiorstwa które przepiszą się do ZENBOX z innej firmy, mogą liczyć na 9 miesięcy całkowicie darmowych usług.

 • Hosting Firma 10k – idealna opcja dla stron firmowych oraz niewielkich blogów. Możliwość obsługi ok. 10 tys. użytkowników miesięcznie.
 • Hosting Firma 25k – świetny hostning dla większych blogów, portali oraz sklepów internetowych. Gwarantuje sprawną obsługę ok. 25 tys. użytkowników na miesiąc.
 • Hosting Profesjonalny – sześciokrotnie mocniejszy i szybszy niż standardowy, hosting Profesjonalny doskonale sprawdza się przy obsłudze aplikacji, większych portali oraz dużych sklepów. Obsłuży przepływ ok. 50 tys. użytkowników w ciągu miesiąca.

Ponadto, hosting ZENBOX oferuje również wynajem i obsługę serwerów VPS oraz dedykowanych, a także niezwykle wygodną pocztę internetową z bardzo pojemną skrzynką.

Zobacz ofertę na stronie zenbox.pl

Plusy i minusy ZENBOX

Pomimo bardzo wielu zalet, hosting ZENBOX ma również swoje minusy, choć jest ich bardzo niewiele. Poniżej zostały zestawione zarówno wady, jak i najważniejsze zalety firmy.

Plusy

 • Wiele różnorodnych usług oraz dodatków do konta
 • Szybka i sprawna obsługa techniczna
 • Bardzo duża bezawaryjność serwerów firmy
 • Ceny przystające do jakości usług
 • Duża ilość promocji, obniżek i bonusów zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów
 • Możliwość spersonalizowania każdej opcji abonamentowej

Minusy

 • Stosunkowo niewielka ilość dostępnych urządzeń pod serwery dedykowane
 • Ilość dostępnych opcji abonamentowych mogłaby być większa

Opinia o firmie ZENBOX

Firmę ZENBOX polecił mi znajomy, które wcale żadnym ekspertem z zakresu IT nie jest. Skorzystałem z darmowego okresu próbnego i teraz wiem już, że z hostingiem ZENBOX zostanę na dłużej. Zakres usługowy bardzo mi odpowiada, a cena za wszystko jest naprawdę atrakcyjna. Ponadto, mogę liczyć na całodobową, profesjonalną obsługę techniczną, co nie zawsze było standardem u konkurencji.

~Maciej B.

Podsumowanie

Hosting ZENBOX jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów z zakresu zarówno samego hostingu, jak i kompleksowej obsługi IT. Ponadto, firma była jednym z pionierów na polskim rynku, dlatego w przeciwieństwie do większości tego typu usługodawców, może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem oraz pełnoprawnym zespołem najlepszych ekspertów w branży hostingowej.

Brak opinii

Najpopularniejszy wybór w 2022 roku:

 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Nr 1 w rankingu
 • Spora ilość narzędzi
Brak opinii

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*