Hosting LH

Czy zajmują się firmy  hostingowe?

Klasyczna firma hostingowa zajmuje się zapewnieniem oprogramowania, które zlecił dany klient, zapewnia zasoby sprzętów, które zapewnią realizację oferty, czyli odpowiednią pojemność pamięci masowej oraz wydajność komputerów, a ponadto szybką łączność dostępową do internetu oraz ochronę przed atakami hakerów i zapewnienie bezpieczeństwa zamieszczanych w sieci danych, wsparcie dla firm, reklame w sieci, Office 365, strony www.

Najlepsze firmy hostingowe w Polsce

Jedną z najlepszych firm hostingowych w Polsce, zaliczaną do pierwszej 10 siątki jest powstała w 2002 roku firma LH.pl.  Firma ta zapewnia usługi hostingu, poczty internetowej, certyfikatów SSL, rejestracji domen oraz cloud.

Firma ta oferuje:

 • Bezpieczeństwo- jest ono podstawową zasadą danej firmy, dlatego też jej infrastruktura monitorowana jest 24/7. O bezpieczeństwo serwerów dba zespół doświadczonych ekspertów, którzy wykonują regularne skany wszystkich swoich serwerów, przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod ochrony przed atakami DDoS oraz Brute Force. Posiadając kilka stron na hostingu firmy LH, jest możliwość separacji witryn. Serwery  tej strony wyposażone są w WAF, czyli Web Application Firewall, który stale chroni hostowane na nich strony internetowe i aplikacje. 
 • Wydajność- każda platforma serwerowa firmy LH, wyposażona jest w dyski SSD/NVME by strony klientów działały z zawrotną prędkością oraz najnowsze procesory serwerowe Intel(R), Xeon(R) Silver 4114 oraz AMD EPYC 7542. Serwery tej firmy są zoptymalizowane  wydajnościowo pod kątem rozwiązań takich jak WordPress, Prestashop, Magento2. 
 • Infrastruktura- hosting LH zapewnia szybki i ciągły dostęp do infrastruktury możliwy dzięki dedykowanym łączom od niezależnych operatorów: Netia, Exatel, Thinx. Firma ta jest właścicielem i użytkuje ponad 50 platform serwerowych wiodących producentów sprzętu serwerowego. Ich serwery zlokalizowane są w trzech niezależnych lokalizacjach serwerowych w Warszawie, które spełniają rygorystyczne standardy w zakresie bezpieczeństwa oraz niezawodności.
 • Stabilność i wysoka dostępność- zaawansowana infrastruktura, wydajne konfiguracje oraz doświadczenie architektów serwerowych i administratorów zapewnia SLA na poziomie 99,9%. Serwery Cloud poddawane są pełnej wirtualizacji KVM, co umożliwia elastyczne skalowanie zasobami serwera  klientów, zgodnie z zapotrzebowaniem. 
Zobacz ofertę na stronie lh.pl

Plusy i minusy hostingu LH

Zalety:

 • Atrakcyjne ceny oferowanych domen.
 • Firma ta nie tylko oferuje swoje usługi hostingowe, ale również uczy i przekazuję swoją wiedzę, wszystkim zainteresowanym tym tematem.
 • LH oferuje nowoczesne rozwiązania przy kompleksowej ochronie 24/7, poufność informacji i ochronę danych oraz pewność transakcji.

Wady:

 • Brak instalatora wordpress

Opinie o firmie hostingowej LH

Firma ta poszczycić się może, wspaniałymi opiniami swoich zadowolonych klientów, którzy cenią  ją za pełen profesjonalizm oraz świetną obsługę klienta. Klienci tej firmy, szczególnie cenią sobie wsparcie, jakie otrzymują na każdym etapie oraz wyrozumiałą i fachową obsługę, jak również przystępne ceny. 

Podsumowując- nie bez powodów firma hostingowa LH, zaliczana jest do pierwszej dziesiątki firm, tego typu w Polsce. Profesjonalizm i znakomita obsługa klientów, sprawiają, że firma ta z roku na rok coraz bardziej się rozrasta i przyciąga coraz więcej, w pełni zadowolonych klientów. 

Brak opinii

Najpopularniejszy wybór w 2022 roku:

 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Nr 1 w rankingu
 • Spora ilość narzędzi
Brak opinii

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*